Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Упраўленне па адукацыі, спорце і турызме Дзяржынскага райвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Томкавіцкая базавая школа»
27 мая шосты школьны дзень
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Свята “Развітанне з Букваром” |
1 клас/ вучні |
9.00-10.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2. |
Бацькоўскі сход |
1,8 класы/ законныя прадстаўнікі |
10.00-11.00 |
Яфрэмава В.Л. Іванова А.М. |
3. |
Квэст-гульня “Калейдаскоп прафесій” |
8 клас |
9.00-10.00 |
Іванова А.М. |
4. |
Вусны журнал “У правіл дарожнага руху няма канікул!” |
3 клас |
9.00-10.00 |
Грыцкевіч І.А. |
5. |
Гульня “Усе прафесіі важны, усе прафесіі патрэбны!” |
5 клас |
10.00-11.00 |
Чарняцова Д.А. |
6. |
Дайджэст “Па шляхам у будучыню” |
6 клас |
10.00-11.00 |
Сліж Н.М. |
7. |
Бацькоўскі сход |
6 клас/законныя прадстаўнікі |
11.00-12.00 |
Сліж Н.М. |
8. |
Раённы конкурс даследчыга характару (канферэнцыя) работ па вучэбных прадметах “Фізіка” і “Гісторыя” на базе ДУА “Сярэдняя школа №4 г.Дзяржынска” |
8,9 клас |
10.00-13.00 |
Халадзінская А.У. Крыварот У.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
20 мая шосты школьны дзень
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Клуб аднаго дня “Дзень піянерскага сяброўства” |
4-9 класы |
10.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. Грыцкевіч І.А. Сліж Н.М. |
2. |
Акцыя “Агарод” |
7-9 клас |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3. |
Акцыя “Дарослыя, спыніцесь” |
7, 9 клас |
10.00-12.00 |
Кулікоўская Т.Ф.
|
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
2. |
Сямейныя чытанні |
1-9 класы, законныя прадстаўнікі |
11.00-13.00 |
Класныя кіраўнікі |
8 мая шосты школьны дзень
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Спартландыя “У барацьбе за Перамогу” |
3-4 класы |
10.00-11.00 |
Класныя кіраўнікі |
2. |
Дайджэст “Мой прадзед герой” |
3-4 класы |
9.00-10.00 |
Шалыгіна Т.А. |
3. |
Заняткі па плаванні на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-2 класы |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
4. |
Работа бібліятэкі, інфармацыйнага цэнтра |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
5. |
Дайджэст “Славутыя землякі майго краю” |
5-9 |
9.00-11.00 |
Класныя кіраўнікі |
6. |
Наведванне экспазіцыі школьнага этнагарафічнага музея “Мой родны кут” “Шляхамі Перамогі” |
1-9 класы |
10.00-13.00 |
Класныя кіраўнікі |
7. |
Выстава кніг “І зноў гартаюцца ваенныя старонкі” |
1-9 класы |
10.00-13.00 |
Какашынская Ю.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
6 мая шосты школьны дзень
Дзень грамадзянскага и патрыятычнага выхавання
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Дзень праектаў “Героі маёй сям’і” |
4-9 класы |
10.00-11.00 |
Класныя кіраўнікі |
2. |
Конкурс малюнкаў “Дзякуй за Перамогу!” |
2 клас |
9.00-10.00 |
Шалыгіна Т.А. |
3. |
Заняткі па плаванні на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-2 класы |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
4. |
Работа бібліятэкі, інфармацыйнага цэнтра |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
5. |
Удзел у раённым конкурсе “Мой сябар - светлафор” |
3 клас |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А. |
6. |
Наведванне Эколага-біялагічнага цэнтра г.Дзяржынска і выставы вялікіх папугаяў |
3 клас |
12.00-14.00 |
Грыцкевіч І.А. |
7. |
Удзел у раённым адкрытым фестывале-конкурсе “Бал!Бал! Бал!” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія №1 г.Дзяржынска” |
6-9 класы |
10.00-13.00 |
Сліж Н.М. Чарняцова Д.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
24 красавіка шосты школьны дзень
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Тэматычная выстава “Чарнобыльская аварыя: 37 гадоў гісторыі”, “Праз кнігу – у памяць” |
1-9 класы |
9.00-13.00 |
Какашынская Ю.А. |
2. |
Кансультацыі, сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
3. |
Час экалогіі “Чарнобыль – наш боль” |
5-9 класы |
9.00-10.00 |
Класныя кіраўнікі |
4. |
Конкурс экалагічных лістовак “Захаваем наш дом” |
1-9 класы |
9.00-10.00 |
Класныя кіраўнікі |
5. |
Выстава дзіцячай творчасці “Мір без атамных катастроф”, “Чарнобыль: экалогія, чалавек, здароўе” |
1-9 класы |
9.00-10.00 |
Класныя кіраўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
22 красавіка шосты школьны дзень
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай прафарыентацыі
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Рэспубліканскі суботнікі |
1-9 класы |
10.00-13.00 |
педагагічны калектыў |
1. |
Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія № 1 г.Дзяржынска” |
1-2 класы |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. |
2. |
Тэматычны дзень “Дзень Зямлі: дайджэст “Мы сябры планеты” |
1-4 класы |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. Шаўко Л.Л. |
3. |
Удзел у раённай дыягнастычнай алімпіядзе па вучэбным прадмеце “Біялогія” |
6-7 класы |
10.00-14.00 |
Вяткіна В.С. |
4. |
Удзел у раённая дыягнастычнай алімпіядзе па вучэбнам прадмеце “Матэматыка” |
4-7 класы |
10.00-14.00 |
Іванова А.М. |
5. |
Дайджэст “Закон. Справядлівасць. Дзяржаўнасць” да 100-годдзя Вярхоўнага Суда Беларусі |
8-9 клас |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
15 красавіка шосты школьны дзень
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Спаборніцтва “Залатая скакалка” |
1-2 класы |
10.00-11.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2. |
Вусны часопіс “У здаровым целе – здаровы дух” (конкурс малюнкаў і плакатаў) |
3-4 класы |
10.00-13.00 |
Грыцкевіч І.А. Шаўко Л.Л. |
3. |
Спаборніцтва па баскетболу |
7-9 класы |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
4. |
Работа бібліятэкі, інфармацыйнага цэнтра |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
5. |
Удзел у раённай дыягнастычнай алімпіядзе “Алімпіядныя надзеі” па вучэбным прадметам “Фізічная культура і здароўе”, “Руская мова і літаратура” |
6-7 класы |
10.00-14.00 |
Троцкі А.А. Сліж Н.М. |
6. |
Удзел у раённым конкурсе “Самая дарагая рэч у нашай сям’і” |
3 клас |
10.00-13.00 |
Грыцкевіч І.А. |
7. |
Удзел у раённым слёце атрадаў юных інспектароў дарожнага руху |
6-7 класы |
10.00-13.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
09.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
2. |
Рэспубліканскі суботнік Акцыя “Абеліск” |
4 -9 класы |
10.00-13.00 |
Класныя кіраўнікі |
25 сакавіка шосты школьны дзень
Дзень узаемадзеяння з сямъёй
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-2 клас |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
2. |
Раённы бацькўскі сход “Завяршэнне адукацыі і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі |
9 клас |
10.00-12.00 |
Балашова Г.А. Халадзінская А.У. Кулікоўская Т.Ф |
3. |
Дайджэст “Традыцыі маіх продкаў” |
3-4 клас |
9.00-10.00 |
Грыцкевіч І.А. Шаўко Л.Л. |
4. |
Сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі, правядзенне кансультацый |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
5. |
Работа бібліятэкі |
1-9 клас |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
6. |
Удзел у раённым этапе дыягнастычнай алімпіяды “Алімпіядныя надзеі” па вучэбным прадмеце “Хімія” |
7-9 клас |
10.00-14.00 |
Вяткіна В.С. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Свята “Гуканне вясны” |
3-4 класы |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. Шаўко Л.Л. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
18 сакавіка шосты школьны дзень
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Прафарыентацыйная гутарка “Ёсць такая прафесія Радзіму абараняць” |
8-9 класы |
9.00-10.00 |
Іванова А.М. Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Прэс-клуб “Па старонкам дзіцячых часопісаў” |
3-4 класы |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. Шаўко Л.Л. |
3. |
Дзень праектаў “Зробім прыгожым наш школьны двор” (план азелянення) |
5-7 класы |
10.00-11.00 |
Сліж Н.М. Чарняцова Д.А. Кулікоўская Т.Ф. |
4. |
Работа бібліятэкі |
1-9 клас |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
5. |
Удзел у раённым этапе дыягнастычнай алімпіяды “Алімпіядныя надзеі”па вучэбных прадметах “Фізіка”, “Фізічная культура і здароўе” |
4-9 клас |
10.00-14.00 |
Крыварот У.М. Троцкі А.А. |
6. |
Выстава “Мой родны кут” (“Беларуская лялька”, “Сімвалы краіны”) |
1-9 класы |
9.00-13.00 |
класныя кіраўнікі, педагог-арганізатар |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Акцыя “Дарослыя, спыніцесь” |
БРПА БРСМ |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
11 сакавіка шосты школьны дзень
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-2 клас |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
2. |
Спартландыя “Вясёлыя старты” |
1-4 класы |
9.00-10.00 |
Грыцкевіч І.А. Шаўко Л.Л. Яфрэмава В.Л. |
3. |
Віктарына “Мы за здаровы лад жыцця”з конкурсам малюнкаў |
3-4 класы |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. Шаўко Л.Л. |
4. |
Дайджэст “Мы супраць шкодных звычак” |
5-6 класы |
9.00-10.00 |
Сліж Н.М. |
5. |
Работа бібліятэкі |
1-9 клас |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
6. |
Удзел у раённым этапе дыягнастычнай алімпіяды “Алімпіядныя надзеі” |
4-9 клас |
10.00-14.00 |
Кулікоўская Т.Ф. Чарняцова Д.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Падрыхтоўка да 15 сакавіка |
БРПА БРСМ |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
04 сакавіка шосты школьны дзень
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-2 класы |
11.00-12.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2. |
Дзень праектаў “Мой прадзед быў героям” |
3-4 класы |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. Шаўко Л.Л. |
3. |
Наведваннем памятных мясцін “Па шляхам героя М.Казея” (в.Станькава, музейныя комнаты Дзяржынскага турыстска-краяведчага цэнтра) |
5-6 класы |
10.00-13.00 |
Сліж Н.М. Чарняцова Д.А. |
4. |
Наведванне школьнага этнаграфічнага музея. Тэматычная экспазіцыя “Да 80-годдзя трагедыі Хатыні” |
7-9 класы |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
5. |
Работа бібліятэкі, інфармацыйнага цэнтра |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Акцыя “Дарослыя, спыніцесь!” |
БРПА БРСМ |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
25 лютага шосты школьны дзень
Дзень узаемадзеяння з сямъёй
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-2 клас |
11.00-12.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2. |
Кансультацыі і сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
3. |
Спартыўны марафон “А ну-ка,хлопчыкі” |
3-4 класы |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. Шаўко Л.Л. |
4. |
Выстава-фотакалаж “Падарожжа маёй сям’і па роднай краіне” |
1-9 класы |
9.00-10.00 |
Класныя кіраўнікі |
5. |
Работа бібліятэкі |
1-9 клас |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Мы – сябры кнігі |
БРПА БРСМ |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
18 лютага шосты школьны дзень
Дзень працоўнага выхавання
і прафесійнай арыентацыі
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-2 клас |
11.00-12.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2. |
Дайджэст “Выбар прафесійнай будучыні” |
8-9 класы |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. Іванова А.М. |
3. |
Віктарына “Прафесіі дарослых” |
3-4 класы |
10.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. |
4. |
Акцыя “Абеліск” |
5-7 класы |
9.00-10.00 |
Сліж Н.М. |
5. |
Віктарына “Мая родная мова” |
5-7 класы |
10.00-11.00 |
Сліж Н.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Раённы патрыятычны фестываль “У кожнага часу свае героі” |
БРПА БРСМ |
10.00-13.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
11лютага шосты школьны дзень
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-2 клас |
11.00-12.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2. |
Музейна-педагагічны занятак “Азбука гарадоў па-Ліпскаму” у дзяржаўнай установе “Дзяржаўны музей гісторыі беларускай літаратуры”, экскурсія г.Мінск |
6 класс |
9.00-13.00 |
Сліж Н.М. |
3. |
Віктарына “Мы за здаровы лад жыцця” з конкурсам малюнкаў |
5 клас |
9.00-10.00 |
Чарняцова Д.А. |
4. |
Вясёлыя старты |
3-4 клас |
10.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. |
5. |
Вусны часопіс “Беражы сваё здароўе” |
7-9 класы |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Раённае мерапрыемства “Дзень кнігі” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Фаніпаля” |
БРПА БРСМ |
10.00-13.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
04 лютага шосты школьны дзень
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Заняткі па плаванні на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-4 класы |
10.00-11.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2. |
Злёт патрыётаў “Па шляхам герояў-піянераў” |
3-4 класы |
9.00-10.00 |
Шаўко Л.Л. Грыцкевіч І.А.
|
3. |
Музейна-педагагічны занятак “Азбука гарадоў па Ліпскаму” у дзяржаўнай установе “Дзяржаўны музей гісторыі беларускай літаратуры”
|
5 клас |
9.00-13.00 |
Чарняцова Д.А. |
4. |
Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
класныя кіраўнікі |
5. |
Лінгвістычны конкурс “Гульня слоў” на базе філалагічнага факультэта БДУ |
9 клас |
09.00-12.00 |
Іванова А.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу/ валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/ 19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
28 студзеня 2023 года
Дзень працоўнага і прафесійнага выхавання
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Дайджэст “Беларуская навука ў гістарычных асобах” |
7-9 класы |
9.00-10.00 |
Іванова А.М. Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Прафарыентацыйная гутарка “Як стаць вучоным?”. Анкетаванне на здольнасці і прафесійнае самавызначэнне |
8-9 класы |
10.00-11.00 |
Іванова А.М. Грыцкевіч І.А.
|
3. |
Заняткі па плаванні басейн “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
3-4 класы класы |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
4. |
Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
5. |
Кансультацыі, сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі |
1-9 класы |
9.00-10.00 |
Класныя кіраўнікі |
6. |
Наведванне школьнага этнаграфічнага музея “Мой родны кут” (тэматычная экспазіцыя “Генацыд беларускага народа”. Літавец”). |
5,7 класы |
10.00-11.00 |
Халадзінская А.У. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
7. |
Пасяджэнне Савета дзіцячага раённага Парламента на базе ДУА “Сярэдняя школа № 2 г.Дзяржынска” |
БРПА БРСМ |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
8. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
9. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
10. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
10. |
Таварысцкая сустрэча па футболу/валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/ 19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
21 студзеня шосты школьны дзень
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Заняткі па плаванні на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска” |
1-4 класы |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. |
2. |
Шахматны турнір “Залатая ладдзя” |
3-4 класы |
9.00-10.00 |
Шаўко Л.Л.
|
3. |
“Мы ганарымся сваёй малай Радзімай”, прысвечаная да 85-годдзя Мінскай вобласті |
1-7 класы |
9.00-10.00 |
Сліж Н.М. Яфрэмава В.Л. |
4. |
Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
класныя кіраўнікі |
5. |
Спартыўны квэст “Я-чэмпіён” |
5-9 класы |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
6. |
Сяброўская сустрэча па баскетболу |
6-9 класы |
11.00-12.00 |
класныя кіраўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу/ валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/ 19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
14 студзеня 2023 года
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Віртуальнае знаёмства са знакамітым беларускім скульптарам З.Азгура |
5-6 класы |
10.00-11.00 |
Чарняцова Д.А. Сліж Н.М. |
2. |
Спартыўныя гульні |
1-4 класы |
10.30-12.30 |
Троцкі А.А.
|
3. |
Экскурсія “Літавец – сястра Хатыні”, прысвечаная 80-годдзю Дзяржынскага раёна |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Халадзінская А.У. Шалыгіна Т.А. Какашынская Ю.А. |
4. |
Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
5. |
Кансультацыі, сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі |
1-9 класы |
9.00-10.00 |
Класныя кіраўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
6. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
7. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
8. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
9. |
Пасяджэнне Дзіцячай палаты раённага савета БРПА на базе ДУА “Сярэдняя школа № 2 г.Дзяржынска” |
Члены БРПА |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А.
|
Работа ў соцыуме |
||||
10. |
Таварысцкая сустрэча па футболу/валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-19.30/ 19.40-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
24 снежня шосты школьны дзень
Дзень сям’і
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Сустрэчы і кансультацыі з законнымі прадстаўнікамі |
1-9 класы |
10.00-13.00 |
класныя кіраўнікі |
2. |
Пазнавальныя гульні, конкурсы, гутаркі “Мае бяспечныя канікулы” |
1-9 класы |
9.00-10.00 |
класныя кіраўнікі
|
3. |
Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
класныя кіраўнікі |
4. |
Спартыўныя гульні |
1-9 класы |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Майстар-клас “Елочка-прыгажуня” |
БРПА БРСМ |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
17 снежня шосты школьны дзень
Дзень працощнага выхавання и прафарыетацыйная субота
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Літаратурная гасцёўня, святочная праграма “Калядкі” |
1-4 класы |
9.30-10.30 |
Шалыгіна Т.А. |
2. |
Плаванне на базе ДУА “Гімназія г.Дзяржынска” |
3-4 класы |
10.30-12.30 |
Троцкі А.А.
|
3. |
Выстава падарункаў і сувеніраў, прысвечаных тыдню працоўнага навучання |
1-9 класы |
10.00-11.00 |
Халадзінская А.У. Грыцкевіч І.А. Кулікоўская Т.Ф.
|
4. |
Віртуальнае падарожжа “Мінская епархія: дзе вучаць на святароў?” |
8-9 класы |
9.00-10.00 |
Іванова А.М. |
5. |
Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
6. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
7. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
8. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
9. |
Піянерскі квіз |
Члены БРПА, члены БРСМ |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А.
|
Работа ў соцыуме |
||||
10. |
Таварысцкая сустрэча па валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
10 снежня шосты школьны дзень
Дзень здаровага ладу жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Конкурсная праграма “Вясёлыя ўрокі здароўя” |
1-4 класы |
9.00-10.30 |
Яфрэмава В.Л. Шаўко Л.Л. |
2. |
Плаванне на базе ДУА “Гімназія г.Дзяржынска” |
3-4 класы |
10.30-12.30 |
Троцкі А.А.
|
3. |
Дайджэст “Мы супраць наркотыкаў” |
7-9 класы |
10.00-11.00 |
Іванова А.М.
|
4. |
Спаборніцтва “Вясёлыя старты” |
5-6 класы |
10.30-12.00 |
Сліж Н.М. |
5. |
Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка |
5-8 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
6. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
7. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
8. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
9. |
Рыхтаванне да Святаў, конкурсаў |
Члены БРПА, члены БРСМ |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А.
|
Работа ў соцыуме |
||||
10. |
Таварысцкая сустрэча па валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
3 снежня шосты школьны дзень
Патрыятычнае выхаванне
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Экалагічная гульня “Сябры птушак” |
1-2 класы |
09.00-10.00 |
Шалыгіна Т.А. |
2. |
Плаванне на базе ДУА “Гімназія г.Дзяржынска” |
3-4 класы |
10.30-12.30 |
Троцкі А.А.
|
3. |
Дайджэст “Мая краіна-мой лёс” |
5-6 класы |
10.00-11.00 |
Чарняцова Д.А.
|
4. |
Турнір знаўцаў “Героі Дзяржыншчыны” |
6-8 класы |
9.00-10.00 |
Сліж Н.М. |
5. |
Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка |
5-8 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
7. |
Наведванне дзяржаўнай установы “Гісторыка-краяведчы музей г.Дзяржынска” выстава “Вялікай Айчынная вайна на Дзяржыншчыне” |
9 клас |
11.00-12.00 |
Халадзінская А.У. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
8. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
9. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
10. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
11. |
Рыхтаванне да Святаў, конкурсаў |
Члены БРПА, члены БРСМ |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А.
|
Работа ў соцыуме |
||||
12. |
Таварысцкая сустрэча па валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
26 лістапада шосты школьны дзень
Дзень сям’і
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі (кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў) |
1-9 класы |
09.00-11.00 |
Настаўнікі-прадметнікі |
2. |
Плаванне |
3-4 класы |
10.30-12.30 |
Троцкі А.А. Шаўко Л.Л. |
3. |
Дайджэст “Каляндар сямейных святаў” |
1-2 класы |
10.00-11.00 |
Яфрэмава В.Л.
|
4. |
Круглы стол “Малая Радзіма – куток, куды хачу вяртацца” |
5-6 класы |
9.00-10.00 |
Чарняцова Д.А. |
5. |
Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка |
7-9 класы |
9.00-12.00 |
Класныя кіраўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Рыхтаванне да Святаў, конкурсаў |
Члены БРПА, члены БРСМ |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А.
|
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
19 лістапада шосты школьны дзень
Дзень працоўнага выхавання і прафарыентацыі
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Прававы дайджэст “Я-грамадзянін Рэспублікі Беларусь” |
8-9 класы |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Круглы стол “Мае правы і абавязкі: я адказны за сваё жыццё і лёс” |
5-8 класы |
9.00-10.00 |
Шалыгіна Т.А.
|
3. |
Дайджэст “Спецыяльнасці юрысспрудэнцыі”
|
9 клас |
10.00-11.00 |
Іванова А.М. |
4. |
Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
класныя кіраўнікі |
5. |
Навучальны занятак роўны навучае роўнага “Навыкі турыста-пачаткоўца” |
1-9 класы |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Пасяджэнне Дзіцячага парламенту |
БРПА БРСМ |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
12 лістапада шосты школьны дзень
Здаровы лад жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Шахматны турнір |
1-4 класы |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. Шаўко Л.Л. |
2. |
Звонкі мяч (баскетбольная сустрэча) |
5-6 класы |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
3. |
Віктарына “бяспечныя паводзіны ў зімовы перыяд” |
1-4 класы |
10.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. Яфрэмава В.Л. |
4. |
Калаж “Мы супраць шкодных звычак” |
7-9 класы |
9.00-11.00 |
Сліж Н.М. |
5. |
Матэматычны турнір. Падвядзенне вынікаў тыдня матэматыкі |
7-9 класы |
11.00-12.00 |
Іванова А.М. |
6. |
Работа інфармацыйнага цэнтра |
4-9 класы |
10.00-11.00 |
класныя кіраўнікі |
7. |
Чытаем разам (бібліятэка) |
1-9 класы |
9.00-13.00 |
бібліятэкар |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
29 верасня шосты школьны дзень
Традыцыи майго краю
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Пазнавальныя гульня “Традыцыі майго краю” |
1-4 класы |
10.00-11.00 |
Шалыгіна Т.А. |
2. |
Круглы стол “Гонар маёй сям’і: абаронцы Айчыны ў гады Вялікай Айчыннай вайны” |
5-6 класы |
9.00-10.00 |
Сліж Н.М. |
3. |
Спартыўны квэст “Вялікія спартсмены маёй краіны” |
7-9 класы |
9.00-11.00 |
Іванова А.М. Кулікоўская Т.Ф. |
4. |
Сяброўская гульня ў баскетбол |
7-9 класы |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
22 верасня шосты школьны дзень
Дзень працоўнага выхавання і прафарыентацыйная субота
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Акцыя “Утульны двор” |
1-9 класы |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Гутарка “Кібербяспека. Бяспека ў сетцы Інтэрнет” |
1-6 класы |
9.00-10.00 |
Шаўко Л.Л. Яфрэмава В.Л. |
3. |
Дайджэст “Прафесіі грамадскага харчавання” майстар-клас “Цырымонія гарбаты. Самавар як утульнасць хаты” |
8-9 класы |
9.00-11.00 |
Іванова А.М. Кулікоўская Т.Ф. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Пасяджэнне Савета Дзіцячага раённага парламента |
Члены БРПА, члены БРСМ |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А.
|
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па валейболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
15 кастрычніка шосты школьны дзень
Дзень сям’і
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі (кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў, бацькоўскія ўніверсітэты) |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
настаўнікі-прадметнікі |
2. |
Спартакіяда “Маці, тата, я - спартыўная сям’я” |
1-4 класы |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. Шалыгіна Т.А. |
3. |
Віктарына “Традыцыі маёй сям’і” |
5-6 класы |
10.00-11.00 |
Чарняцова Д.А. |
4. |
Круглы стол “Кім быць: мой вольны выбар?” |
8-9 класы |
11.00-12.00 |
Іванова А.М. |
5. |
Акцыя “Утульны двор” |
1-9 класы |
09.00-12.00 |
класныя кіраўнікі |
6. |
Першы этап рэспубліканскай прадметнай алимпіяды (гісторыя, геаграфія, матэматыка) |
8-9 класы |
9.00-11.00 |
Халадзінская А.У. Кулікоўская Т.Ф. Іванова А.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Пасяджэнне Савета Дзіцячага раённага парламента |
Члены БРПА Члены БРСМ |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А.
|
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
8 кастрычніка шосты школьны дзень
Дзень здаровага ладу жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Прагляд відэаролікаў па фарміраванню ЗЛЖ з гутаркай, калаж “Я і маё харчавання” |
1-4 класы |
10.00-11.00 |
Яфрэмава В.Л. Шаўко Л.Л. |
2. |
Футбольная сустрэча “Вясёлы мяч” |
7 клас |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
3. |
Дайджэст “Прафесіі медыцыны і фармацэўтыцы” |
8-9 класы |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Пасяджэнне Дзіцячай палаты раённага Савета грамадскага аб’яднання “Беларуская рэспубліканская піянерская арганізацыя” (на базе СШ № 2 г.Дзяржынска) |
Члены БРПА |
10.00-12.00 |
Грыцкевіч І.А.
|
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
2. |
Пасяджэнне раённага клуба рэдактараў (на базе СШ № 2 гюДзяржынска) |
галоўны рэдактар школьнай газеты |
11.00-12.00 |
Сліж Н.М. |
01 кастрычніка шосты школьны дзень
Дзень патрыятычнага выхавання
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Акцыя “Забота” (наведванне ветэранаў педагагічнай працы) актывісты БРПА |
2,4 класы |
11.00-12.00 |
Шалагіна Т.А. Яфрэмава В.Л. |
2. |
Акцыя “Абяліск” добраўпарадкаванне помнікаў аг.Томкавічы і в.Пабеднае |
5-6 класы |
11.00-12.00 |
Сліж Н.М. Чарняцова Д.А. |
3. |
Віктарына “Адкуль пайшлі назвы вуліц маёй Дзяржыншчыны?” |
1-4 класы |
9.00-10.00 |
Шалыгіна Т.А. |
4. |
Работа інфармацыйнага цэнтра |
3-9 класы |
9.00-12.00 |
настаўнікі |
5. |
Наведванне школьнага этнаграфіччнага музея “Мой родны кут” |
5-9 класы |
10.00-11.00 |
Сліж Н.М. Чарняцова Д.А. |
6. |
Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадметам “Працоўнае навучанне (юнакі)”, “Руская мова”, “Руская літаратура”, “Біялогія” |
8-9 класы |
9.00-11.00 |
Вялічка І.І. Халадзінская А.У. Вяткіна В.С. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Акцыя “Школьны агарод” |
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
24 верасня шосты школьны дзень
Дзень сям’і
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі вучняў (кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў, бацькоўскія ўніверсітэты) |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Троцкі А.А. Чарняцова Д.А. Шаўко Л.Л. Яфрэмава В.Л. Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Наведванне школьнага музея “Мой родны кут” |
1-5 класы |
10.00-11.00 |
Чарняцова Д.А. Шаўко В.Л. |
3. |
Віктарына “Пазнай традыцыі сваёй краіны” |
1-4 класы |
9.00-10.00 |
Чарняцова Д.А. Шаўко В.Л. Яфрэмава В.Л. |
4. |
Віртуальнае падарожжа “Мая Радзіма” |
5-9 класы |
10.00-11.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
5. |
Работа інфармацыйнага цэнтра |
3-9 класы |
9.00-12.00 |
настаўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
9.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Акцыя “Школьны агарод” |
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
17 верасня шосты школьны дзень
Дзень народнага адзінства
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Дайджэст “Мая прафесійная будучыня” |
9 |
11.00-12.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Круглы стол “Прафесія маіх бацькоў” |
1-4 |
9.00-11.00 |
Шалыгіна Т.А. |
3. |
Квест-гульня “Калейдаскоп прафесій” |
8 |
11.00-12.00 |
Іванова А.М. |
4. |
Квэст – гульня “Адзінства ў нас” |
5-9 |
10.00-11.00 |
Кулікоўская Т.Ф. Іванова А.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
1-4 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
6-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
1-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Акцыя “Абеліск”, прысвечаная Дню народнага адзінства |
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
10 верасня шосты школьны дзень
Дзень здаровага ладу жыцця
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Спартландыя “Здаровы я – здаровая сям’я” |
1-5 класы |
11.00-12.00 |
Сліж Н.М. Троцкі А.А. |
2. |
Квэст – гульня “У здаровым целе-здаровы дух” |
1-4 класы |
9.00-10.00 |
Шаўко Л.Л.
|
3. |
Акцыя “Вітаміны з градкі”
|
8 -9 клас |
9.00-11.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4. |
Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
класныя кіраўнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Акцыя “Школьны агарод” |
БРПА БРСМ |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
3 верасня шосты школьны дзень
Дзень беларускай пісьменнасці
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Выстава, прысвечаная Дню беларускай пісьменнасці |
1-9 класы |
9.00-13.00 |
Сліж Н.М. |
2. |
Завочнае падарожжа “Як да нас прыйшла кніга” |
1-4 класы |
10.00-11.00 |
Шалыгіна Т.А.
|
3. |
Дайджэст “Беларускія першадрукары”
|
5-6 клас |
9.00-10.00 |
Чарняцова Д.А. |
4. |
Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка |
1-9 класы |
9.00-12.00 |
Сліж Н.М. Чарняцова Д.А. |
5. |
Наведванне сельскай і школьнай бібліятэкі “Кніга ў нашым жыцці” |
7-9 класы |
11.00-12.00 |
Чарняцова Д.А. Сліж Н.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Экалагічны экспрэс |
5-9 |
10.00-11.35 |
Кулікоўская Т.Ф. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту” |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3. |
Настольны тэніс |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
Работа грамадскіх аб’яднанняў |
||||
1. |
Акцыя “Школьны агарод” |
БРПА БРСМ |
10.00-11.00 |
Грыцкевіч І.А. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
свернуть
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Краязнаўчы круіз “Край, у якім я жыву” |
5-9 |
11.00-13.00 |
Троцкі А.А. Сляпчук Т.М. |
2. |
Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі |
1-9 |
11.00-13.00 |
настаўнікі-прадметнікі
|
3. |
Акцыя “Зялёны дысант” (пасадка кветак, гародніны) |
5-9 |
9.00-11.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Аб’яднанне па інтарэсах “English is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
3. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
4. |
Настольны тэніс |
1-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
5. |
Турнір шахматы і шашкі |
1-4 |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Падрыхтоўка да святкавання “Апошні званок” |
Члены БРПА |
9.00-11.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Баскетбол. Сустрэча сяброў. |
5-9 |
11.00-13.00 |
Троцкі А.А. |
2. |
Квэст-гульня “Мая Беларусь” |
5-9 |
9.00-11.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3. |
Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі |
1-9 |
11.00-13.00 |
настаўнікі-прадметнікі Сляпчук Т.М. Кулікоўская Т.Ф. Шаўко Л.Л. Яфрэмава В.Л. |
4. |
Творчая майстэрня “Паштоўка да 9 мая” |
1-2 |
9.00-11.00 |
Шалыгіна Т.А. |
5. |
Акцыя “Зялёны дысант” |
3-4 |
9.00-11.00 |
Іванова А.М. |
6. |
Падрыхтоўка да раённага этапу Рэспубліканскага конкурса юных чытальнікаў “Жывая класіка” |
6-9 |
9.00-11.00 |
Мацвеева Г.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Аб’яднанне па інтарэсах “English is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
3. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
4. |
Настольны тэніс |
1-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
5. |
Турнір шахматы і шашкі |
1-4 |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Марафон “#Піянер DZR. На ўсе 100” |
Члены БРПА |
11.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Піянербол. Сустрэча сяброў |
5-9 |
11.00-13.00 |
Троцкі А.А. |
2. |
Гульня “Я – піянер сваёй краіны” |
5-9 |
9.00-11.00 |
Мацвеева Г.А. Сляпчук Т.М. |
3. |
Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі |
1-9 |
11.00-13.00 |
настаўнікі-прадметнікі Сляпчук Т.М. Кулікоўская Т.Ф. Шаўко Л.Л. Яфрэмава В.Л. |
4. |
Пазнавальнае мерапрыемства "Упрыгожым Радзіму кветкамі"
|
3-4 |
9.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. Яфрэмава В.Л. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Аб’яднанне па інтарэсах “English is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
3. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
4. |
Настольны тэніс |
1-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
5. |
Турнір шахматы і шашкі |
1-4 |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Піянерская гульня |
Члены БРПА |
11.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Раённая ваенна-патрыятычная гульня "Арлёнак" |
8-9 |
11.00-13.00 |
Троцкі А.А. |
2. |
Экалагічная гадзіна “Чарнобыль – наш боль” |
5-9 |
10-11.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3. |
Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі |
1-9 |
11.00-13.00 |
настаўнікі-прадметнікі Сляпчук Т.М. Кулікоўская Т.Ф. Шаўко Л.Л. Яфрэмава В.Л. |
4. |
Крос “Зелень садоў аграгарадка” |
1-4 |
9.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Аб’яднанне па інтарэсах “English is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
3. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
4. |
Настольны тэніс |
1-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
5. |
Турнір шахматы і шашкі |
1-4 |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Конкурс экалагічных лістовак “Зберажом наш дом” |
Члены БРПА |
11.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
|
Мерапрыемтва дня |
|||||
1 |
Настольны тэніс |
1-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
|
2 |
Турнір шахматы і шашкі |
1-4 |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. |
|
3 |
Прафілактыка шкодных звычак і здаровы лад жыцця “Дуэтам супраць тытуню” |
5-9 |
10.00-12.00 |
Іванова А.М. |
|
4 |
Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі |
1-9 |
9.00-11.00 |
Настаўнікі-прадметнікі |
|
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
|||||
1 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
|
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
|
3 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
|
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
|||||
1 |
Экалагічная гульня “Сябры лесу” |
Члены БРПА |
11.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
|
Работа ў соцыуме |
|||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1. |
Настольны тэніс |
1-9 |
9.00-10.00 |
Троцкі А.А. |
2. |
Турнір шахматы і шашкі |
1-4 |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. |
3. |
Гульня: Шчаслівы выпадак: вясновыя святы беларусаў |
5-9 |
10.00-11.00 |
Мацвеева Г.А. Шалыгіна Т.А. |
4. |
Раённыя алімпіяды “Алімпіядныя надзеі” |
4-8 |
9.00-14.00 |
Бельская Ю.Г. Грамыко А.А. Іванова А.М. |
5. |
Рэспубліканскі суботнік |
1-9 |
11.00-13.00 |
усе члены калектыву |
6. |
Экскурсія ў музей “Скарбы роднага краю” |
1-9 |
9.00-11.00 |
Сляпчук Т.М.
|
7. |
Пасхальныя :традыцыі беларусаў |
5 |
11.00-12.00 |
Мацвеева Г.А. Шалыгіна Т.А. |
8. |
Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі |
1-9 |
9.00-11.00 |
настаўнікі-прадметнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
2. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
3. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1. |
Рэспубліканскі суботнік |
Члены БРСМ |
11.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1. |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Турнір шахматы і шашкі |
1-4 |
10.00-11.00 |
Троцкі А.А. |
2 |
Квэст “Па старонках гісторыі Вялікай Айчыннай вайны” |
5-9 |
10.00-12.00 |
Грамыка А.А. |
3 |
Раённыя алімпіяды “Алімпіядныя надзеі” |
4-8 |
8.00-14.00 |
Кулікоўская Т.Ф. Мацвеева Г.А. |
4 |
Спартыўнае свята “Вясёлыя старты” |
1-4 |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. Яфрэмава В.Л. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
1-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
3 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
4 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Раённая піянерская субота
|
Члены БРПА |
9.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Экскурсія “Ваколіцы роднай вёскі” |
1-4 |
10.00-12.00 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Агульнашкольны суботнік |
5-9 |
9.00-10.00 |
Сляпчук Т.М. |
3 |
Раённыя спабортніцтвы па ЮІД |
6-8 |
8.00-13.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Падрыхтоўка да раённых алімпіяд |
5-9 |
10.00-12.00 |
Настаўнікі прадметнікі |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
4 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
5 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Аперацыя “Абеліск”
|
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Экскурсія на ААТ "БелАЗ" |
3-9 |
8.00-14.00 |
Сляпчук Т.М. |
2 |
Вясеннія забавы чакаюць нас |
5-9 |
9.00-11.00 |
Іванова А.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
4 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
5 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Аперацыя “Абеліск”
|
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Іванова А.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Гульня-падарожжа “Бяспека пешахода вясной” |
1-4 |
9.00-10.00 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Круглы стол “Бяспечная вясна” |
5-9 |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3 |
Раённыя спабортніцтвы па турысцка-прыкладному мнагобор’ю у тэхніцы пешшага турызму |
5-9 |
8.30-14.00 |
Троцкі А.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
3 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Паседжанне Дзіцячага раённага парламента |
Члены БРПА |
8.30-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Экскурсія “Вясны жаданыя прыкметы” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Свята “Гуканне Вясны” |
5-9 |
9.30-11.00 |
Мацвеева Г.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
4 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
5 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Піянерская анлайн субота
|
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Конкурсна- гульнявая праграма “Вясёлы ўрок здароўя” |
1-4 |
9.00-10.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Круглы стол “Шкодныя звычкі” |
5-9 |
9.00-10.00 |
Грамыка А.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
4 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
5 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Аперацыя “Абеліск” |
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Спартландыя “Тата і я спартыўная сям’я” |
1-4 |
9.00-10.00 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Конкурсная праграма прысвечаная Дню абаронца Айчыны |
5-9 |
9.00-10.30 |
Кулікоўская Т.Ф.
|
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
4 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
5 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Удзел у рэспубліканскай акцыі "Да абароны Айчыны гатовы!” |
Члены БРПА |
10:30-11.30 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Майстар- клас “Сюрпрыз для таты” |
1-4 |
9.00-10.00 |
Какашынская Ю.А. |
2 |
Відэалекторый “Здаровы лад жыцця” |
5-9 |
9.00-10.00 |
Іванова А.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
4 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
5 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Аперацыя “Абеліск” |
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Гульня “Калейдаскоп прафесій” |
1-4 |
9.00-10.00 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Круглы стол “Прафесіі нашых бацькоў” |
5-9 |
9.30-11.00 |
Мацвеева Г.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Englih is fun” |
1-2 |
9.00-9.45 |
Жукоўская Т.М. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
4 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія” |
1-4 |
10.00-10.45 |
Жукоўская Т.М. |
5 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў” |
1-4 |
11.00-11.45 |
Жукоўская Т.М. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Піянерская анлайн субота запрашае! |
Члены БРПА |
10.00-11.30 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Віктарына “Старонкамі роднага краю” |
1-4 |
10.00-11.30 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Музейны ўрок “Сцяжынкамі Дзяржыншчыны” |
5-9 |
9.00-11.00 |
Грамыка А.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Аперацыя “Абеліск” |
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Гульня “Мы за здаровы лад жыцця” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Віктарына “Падарожжа ў краіну здароўя” |
5-9 |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3 |
Прафарыентацыйная субота |
8-9 |
10.00-12.00 |
Грамыка А.А. |
4 |
Анкетаванне + семінар “Я люблю сваё жыццё” |
7-9 |
12.00-13.00 |
Халадзінская А.У. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Раённае паседжанне Дзіцячага раённага парламента |
Члены БРПА |
10.00-12.00 |
Яфрэмава В.Л. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Круглы стол “Маю права на…” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Какашынская Ю.А. |
2 |
Гульня “Чалавек+Грамадзянін = Адказнасць” |
5-9 |
9.00-10.00 |
Іванова А.М. |
3 |
Анлайн вебінар “Разам у будучыню” з Мінскім радыётэхнічным коледжам |
8-9 |
10.00-11.30 |
Грамыка А.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Акцыя “Прыбяром снег разам” |
Члены БРПА, БРСМ |
11.30-12.30 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Гульня- падарожжа “Горад здароўя” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Старт акцыі “Міншчына спартыўная. Зіма” |
1-4 |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
3 |
Літаратурная гасцёўня “Зімовы альбом” |
5-9 |
10.00-11.00 |
Мацвеева Г.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Піянерская анлайн субота запрашае! |
Члены БРПА |
10.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Майстар класс па вырабу ёлачных упрыгожванняў “Хутка, хутка Новы год!” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Какашынская Ю.А. |
2 |
Работа Майстэрні Дзеда Мароза |
5-9 |
10.00-11.00 |
Іванова А.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Рэпетыцыя да навагодніх святаў |
5-9 |
9.00-10.00 |
Сляпчук Т.М. |
2 |
Удзел у раённым этапе “Піянерскі квіз” |
Члены БРПА |
10.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Гульня-падарожжа “Бяспека пешахода зімой” |
1-4 |
9.00-10.30 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Круглы стол “Бяспечная зіма” |
5-9 |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Піянерская анлайн субота запрашае! |
Члены БРПА |
10.00-11.00 |
Сляпчук Т.М. |
2 |
Работа майстэрні Деда Мароза |
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Квэст-гульня “Чырвоныя шчочкі” |
1-4 |
9.00-10.30 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Калейдаскоп карысных саветаў “100 саветаў для здароўя” |
5-9 |
10.00-11.00 |
Грамыка А.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Чэмпіянат школы па настольнаму тэнісу |
5-9 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Работа “Майстэрні Деда Мароза” |
Члены БРПА |
11.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Спартландыя “Мы за здаровы лад жыцця” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Відэалекторый “Асцярожна! СНІД!” |
5-9 |
9.00-10.00 |
Іванова А.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
2 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Падрыхтоўка да акцыі “Чырвоная стужка” |
Члены БРПА |
10.00-11.30 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Круглы стол “Парфесіі маіх бацькоў”
|
1-4 |
10.00-11.00 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Гульня “Знаўцы сельскай гаспадаркі” |
5-9 |
9.30-10.30 |
Мацвеева Г.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Удзел у анлайн пасяджанні дзіцячага раённага парламента |
Члены БРПА |
10.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Інтэлектуальны бой “Я маю права на…” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Пазнавальна-гульнявая праграма “Я грамадзянін Рэспублікі Беларусь” |
5-9 |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3 |
Паездка па маршруту Томкавічы- Мінск – Барысаў – Мінск - Томкавічы |
7-9 |
7.00-18.00 |
Дым В.В. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Піянерская анлайн субота |
Члены БРПА |
10.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
2 |
Акцыя “Наш піянерскі труд табе, Айчына!” |
Члены БРПА |
12.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Гульня-падарожжа “Бяспека пешахода” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Круглы стол “Бяспечная восень” |
5-9 |
9.00-11.00 |
Грамыка А.А. |
3 |
Экскурсія па маршруту Томкавічы – Мінск (“Музей гісторыі горда Мінска”) |
5 |
9.00-16.00 |
Мацвеева Г.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Аперацыя “Абеліск” |
Члены ГА “БРПА” |
11.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Інтэлектуальны турнір “Культура паводзін у грамадскіх месцах” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Квэст-гульня “Кола Феміды” |
5-7 |
9.00-10.30 |
Мацвеева Г.А. |
3 |
Відэалекторый “Ад прававой пісьменнасці– да грамадзянскай адказнасці” |
8-9 |
9.00-10.00 |
Дым В.В. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Удзел у выбары актыву Дзіцячага раённага парламента |
Члены БРПА |
10.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Выстава малюнкаў “Праца на зямлі – гэта гонар!” |
1-4 |
9.00-11.00 |
Грамыка А.А. |
2 |
Працоўны дэсант “Чысціня вакол нас” |
5-9 |
10.00-12.00 |
Іванова А.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Акцыя “Абеліск” |
Члены БРПА |
12.00-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Творчая майтэрня “Падарунак для матулі” |
1-4 |
9.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Круглы стол “ Сямейныя каштоўнасці” |
5-9 |
11.00-12.00 |
Грамыка А.А. |
3 |
Экскурсія з наведваннем Слуцка, Мікашэвіч |
3-9 |
8.00-17.00 |
Дым В.В. Мацвеева Г.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
8.00-8.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Піянерская анлайн субота запрашае! |
5-9 |
10.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Творчая майстэрня “Табе, Настаўнік, прысвячаем” |
1-4 |
9.00-11.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Круглы стол “Прафесія – настаўнік!” |
5-9 |
10.00-11.00 |
Грамыка А.А. |
3 |
Наведванне рэспубліканскай выставы-конкурсу дэкаратыўна-прыкладной творчасці “Чароўныя ўзоры” г.Мінск |
5 |
9.00-16.00 |
Шылыгіна Т.А. Мацвеева Г.А. |
4 |
Велаэкскурсія па маршруту Томкавічы-Станькава - Томкавічы |
6-8 |
9.00-13.00 |
Дым В.В. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Віншаванне ветэранаў педагагічнай працы |
Члены БРПА |
11.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Краязнаўчая віктарына “Мая вялікая малая Радзіма” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Турыстычны квэст “Мы – турысты” |
5-9 |
10.00-11.00 |
Мацвеева Г.А. |
3 |
Турыстычны паход па Сталбцоўскім раёне |
8-9 |
|
Дым В.В. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Шалыгіна Т.А. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Удзел у раённых мерапрыемствах |
||||
1 |
Аперацыя “Абеліск” |
Члены БРПА |
9.00-10.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Пазнавальна-забаўляльная гульня “Дом, дзе жывуць кнігі” |
1-4 |
10.00-11.00 |
Грамыка А.А. |
2 |
Віктарына “Падарожжа ў свет кніг” |
5-8 |
9.00-10.00 |
Іванова А.М. |
3 |
Велаэкскурсія “Станькава гістарычнае” |
5-9 |
8.30-15.00 |
Дым В.В. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Грамыка А.А. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Удзел у раённых мерапрыемствах |
||||
1 |
Удзел у паседжанні раённага Дзіцячага парламета |
Члены БРПА |
8.30-13.00 |
Сляпчук Т.М. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Конкурс малюнкаў "Сябруюць дзеці на планеце» да Дня нараджэння БРПА |
1-4 |
10.00-11.00 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Квэст гульня “Падарожжа ў краіну Піянерыю” |
1-4 |
9.00-10.00 |
Кулікоўская Т.Ф. |
3 |
Піянербол “Гуляюць усе” |
5-9 |
11.00-12.00 |
Троцкі А.А. |
Факультатыўныя заняткі |
||||
1 |
Вольны час у інфармацыйным цэнтры |
Па запыту (платна) |
9.00-12.00 |
Сляпчук Т.М. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Шаўко Л.Л. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Урачыстае збор |
5-9 |
10.00-11.00 |
Сляпчук Т.М. |
Удзел у раённых мерапрыемствах |
||||
1 |
Дзень адкрытых дзвярэй у цэнтры турызма і краязнаўства |
|
10.00-13.00 |
Дым В.В. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |
№ |
Мерапрыемства |
Удзельнікі |
Час |
Адказны |
Мерапрыемтва дня |
||||
1 |
Паход па ваколіцах вёскі “Мая вялікая малая Радзіма” |
1-4 |
10.00-12.00 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Старт акцыі “Міншчына спартыўная. Восень” |
5-8 |
11.00-13.00 |
Троцкі А.А. |
3 |
Свая гульня прысвечаная дню беларускага пісьменства |
5-9 |
10.00-11.00 |
Грамыка А.А. |
Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах |
||||
1 |
Гульнёвыя віды спорту |
1-4 |
9.00-9.45 |
Яфрэмава В.Л. |
2 |
Настольны тэніс |
5-8 |
9.00-9.45 |
Троцкі А.А. |
3 |
Экалогія і навакольнае асяроддзе |
7-9 |
10.00-10.45 |
Кулікоўская Т.Ф. |
4 |
Гульнёвыя віды спорту |
5-9 |
10.00-10.45 |
Троцкі А.А. |
Работа дзіцячых аб’яднанняў |
||||
1 |
Пасяджэнне актыву |
Члены БРПА |
9.00-10.00 |
Сляпчук Т.М. |
Удзел у раённых мерапрыемствах |
||||
1 |
Удзел у раённым метадычным паседжанні |
|
10.00-13.00 |
Дым В.В. |
Работа ў соцыуме |
||||
1 |
Эскурсія ў Нацыянальную бібліятэку Беларусі |
8-9 |
11.00-16.00 |
Сляпчук Т.М. |
|
Таварысцкая сустрэча па футболу |
Выпускнікі, жыхары мікрараёна |
18.00-21.10 |
Троцкі А.А. |