Планы мерапрыемстваў

Дзень узаемадзеяння з сям'ёй

25.03.2023
развернуть

25 сакавіка шосты школьны дзень

Дзень узаемадзеяння з сямъёй

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска”

1-2 клас

11.00-12.00

Троцкі А.А.

2.

Раённы бацькўскі сход “Завяршэнне адукацыі і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

9 клас

10.00-12.00

Балашова Г.А.

Халадзінская А.У.

Кулікоўская Т.Ф

3.

Дайджэст “Традыцыі маіх продкаў”

3-4 клас

9.00-10.00

Грыцкевіч І.А.

Шаўко Л.Л.

4.

Сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі, правядзенне кансультацый

1-9 класы

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

5.

Работа бібліятэкі

1-9 клас

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

6.

Удзел у раённым этапе дыягнастычнай алімпіяды “Алімпіядныя надзеі” па вучэбным прадмеце “Хімія”

7-9 клас

10.00-14.00

Вяткіна В.С.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Свята “Гуканне вясны”

3-4 класы

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Шаўко Л.Л.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/19.40-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

18.03.2023
развернуть

18 сакавіка шосты школьны дзень

Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Прафарыентацыйная гутарка “Ёсць такая прафесія Радзіму абараняць”

8-9 класы

9.00-10.00

Іванова А.М.

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Прэс-клуб “Па старонкам дзіцячых часопісаў”

3-4 класы

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Шаўко Л.Л.

3.

Дзень праектаў “Зробім прыгожым наш школьны двор”

(план азелянення)

5-7 класы

10.00-11.00

Сліж Н.М.

Чарняцова Д.А.

Кулікоўская Т.Ф.

4.

Работа бібліятэкі

1-9 клас

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

5.

Удзел у раённым этапе дыягнастычнай алімпіяды “Алімпіядныя надзеі”па вучэбных прадметах “Фізіка”, “Фізічная культура і здароўе”

4-9 клас

10.00-14.00

Крыварот У.М.

Троцкі А.А.

6.

Выстава “Мой родны кут” (“Беларуская лялька”, “Сімвалы краіны”)

1-9 класы

9.00-13.00

класныя кіраўнікі,

педагог-арганізатар

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Акцыя “Дарослыя, спыніцесь”

БРПА

БРСМ

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/19.40-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

11.03.2023 Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

развернуть

11 сакавіка шосты школьны дзень

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска”

1-2 клас

11.00-12.00

Троцкі А.А.

2.

Спартландыя “Вясёлыя старты”

1-4 класы

9.00-10.00

Грыцкевіч І.А.

Шаўко Л.Л.

Яфрэмава В.Л.

3.

Віктарына “Мы за здаровы лад жыцця”з конкурсам малюнкаў

3-4 класы

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Шаўко Л.Л.

4.

Дайджэст “Мы супраць шкодных звычак”

5-6 класы

9.00-10.00

Сліж Н.М.

5.

Работа бібліятэкі

1-9 клас

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

6.

Удзел у раённым этапе дыягнастычнай алімпіяды “Алімпіядныя надзеі”

4-9 клас

10.00-14.00

Кулікоўская Т.Ф.

Чарняцова Д.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Падрыхтоўка да 15 сакавіка

БРПА

БРСМ

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/19.40-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

04.03.2023 Дзень патрыятычнага выхавання

развернуть

04 сакавіка шосты школьны дзень

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска”

1-2 класы

11.00-12.00

Яфрэмава В.Л.

2.

Дзень праектаў “Мой прадзед быў героям”

3-4 класы

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Шаўко Л.Л.

3.

Наведваннем памятных мясцін “Па шляхам героя М.Казея” (в.Станькава, музейныя комнаты Дзяржынскага турыстска-краяведчага цэнтра)

5-6 класы

10.00-13.00

Сліж Н.М.

Чарняцова Д.А.

4.

Наведванне школьнага этнаграфічнага музея. Тэматычная экспазіцыя “Да 80-годдзя трагедыі Хатыні”

7-9 класы

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

5.

Работа бібліятэкі, інфармацыйнага цэнтра

1-9 класы

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Акцыя “Дарослыя, спыніцесь!”

БРПА

БРСМ

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/19.40-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

Дзень узаемадзеяння з сям'ёй

25.02.2023
развернуть

25 лютага шосты школьны дзень

Дзень узаемадзеяння з сямъёй

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска”

1-2 клас

11.00-12.00

Яфрэмава В.Л.

2.

Кансультацыі і сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі

1-9 класы

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

3.

Спартыўны  марафон “А ну-ка,хлопчыкі”

3-4 класы

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Шаўко Л.Л.

4.

Выстава-фотакалаж “Падарожжа маёй сям’і па роднай краіне”

1-9 класы

9.00-10.00

Класныя кіраўнікі

5.

Работа бібліятэкі

1-9 клас

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Мы – сябры кнігі

БРПА

БРСМ

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/19.40-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

18.02.2023 Дзень працоўнага выхавання і прафарыентацыі

развернуть

18 лютага шосты школьны дзень

Дзень працоўнага выхавання 

і прафесійнай арыентацыі

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска”

1-2 клас

11.00-12.00

Яфрэмава В.Л.

2.

Дайджэст “Выбар прафесійнай будучыні”

8-9 класы

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

Іванова А.М.

3.

Віктарына “Прафесіі дарослых”

3-4 класы

10.00-11.00

Шаўко Л.Л.

4.

Акцыя “Абеліск”

5-7 класы

9.00-10.00

Сліж Н.М.

5.

Віктарына “Мая родная мова”

5-7 класы

10.00-11.00

Сліж Н.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Раённы патрыятычны фестываль “У кожнага часу свае героі”

БРПА

БРСМ

10.00-13.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/19.40-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

11.02.2023 Дзень здаровага ладу жыцця

развернуть

11лютага шосты школьны дзень

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Заняткі па плаванні ў басейне “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска”

1-2 клас

11.00-12.00

Яфрэмава В.Л.

2.

Музейна-педагагічны занятак “Азбука гарадоў па-Ліпскаму” у дзяржаўнай установе “Дзяржаўны музей гісторыі беларускай літаратуры”, экскурсія г.Мінск

6 класс

9.00-13.00

Сліж Н.М.

3.

Віктарына “Мы за здаровы лад жыцця” з конкурсам малюнкаў

5 клас

9.00-10.00

Чарняцова Д.А.

4.

Вясёлыя старты

3-4 клас

10.00-11.00

Шаўко Л.Л.

5.

Вусны часопіс “Беражы сваё здароўе”

7-9 класы

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Раённае мерапрыемства “Дзень кнігі” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Фаніпаля”

БРПА

БРСМ

10.00-13.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/19.40-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

04.02.2023 Дзень грамадска-патрыятычнага выхавання

развернуть

04 лютага шосты школьны дзень

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Заняткі па плаванні на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска”

1-4 класы

10.00-11.00

Яфрэмава В.Л.

2.

Злёт патрыётаў “Па шляхам герояў-піянераў”

3-4 класы

9.00-10.00

Шаўко Л.Л.

Грыцкевіч І.А.

 

3.

Музейна-педагагічны занятак “Азбука гарадоў па Ліпскаму” у дзяржаўнай установе “Дзяржаўны музей гісторыі беларускай літаратуры”

 

5 клас

9.00-13.00

Чарняцова Д.А.

4.

Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка

1-9 класы

9.00-12.00

класныя кіраўнікі

5.

Лінгвістычны конкурс “Гульня слоў” на базе філалагічнага факультэта БДУ

9 клас

09.00-12.00

Іванова А.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу/ валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/

19.40-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

28.01.2023 Дзень працоўнага навучання

развернуть

28 студзеня 2023 года

Дзень працоўнага і прафесійнага выхавання

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Дайджэст “Беларуская навука ў гістарычных асобах”

7-9 класы

9.00-10.00

Іванова А.М.

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Прафарыентацыйная гутарка “Як стаць вучоным?”. Анкетаванне на здольнасці і прафесійнае самавызначэнне

8-9 класы

10.00-11.00

Іванова А.М.

Грыцкевіч І.А.

 

3.

Заняткі па плаванні басейн “Блакітны” на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска”

3-4 класы класы

11.00-12.00

Троцкі А.А.

4.

Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка

1-9 класы

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

5.

Кансультацыі, сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі

1-9 класы

9.00-10.00

Класныя кіраўнікі

6.

Наведванне школьнага этнаграфічнага музея “Мой родны кут” (тэматычная экспазіцыя “Генацыд беларускага народа”. Літавец”).

5,7 класы

10.00-11.00

Халадзінская А.У.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

7.

Пасяджэнне Савета дзіцячага раённага Парламента на базе ДУА “Сярэдняя школа № 2 г.Дзяржынска”

БРПА

БРСМ

10.00-12.00

Грыцкевіч І.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

8.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

9.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

10.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа ў соцыуме

10.

Таварысцкая сустрэча па футболу/валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/

19.40-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

21.01.2023 Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

развернуть

21 студзеня шосты школьны дзень

Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Заняткі па плаванні на базе дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г.Дзяржынска”

1-4 класы

10.00-11.00

Троцкі А.А.

2.

Шахматны турнір “Залатая ладдзя”

3-4 класы

9.00-10.00

Шаўко Л.Л.

 

3.

“Мы ганарымся сваёй малай Радзімай”, прысвечаная да 85-годдзя Мінскай вобласті

1-7 класы

9.00-10.00

Сліж Н.М.

Яфрэмава В.Л.

4.

Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка

1-9 класы

9.00-12.00

класныя кіраўнікі

5.

Спартыўны квэст “Я-чэмпіён”

5-9 класы

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

6.

Сяброўская сустрэча па баскетболу

6-9 класы

11.00-12.00

класныя кіраўнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу/ валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/

19.40-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

14.01.2023 Дзень грамадска-патрыятычнага выхавання

развернуть

14 студзеня 2023 года

Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Віртуальнае знаёмства са знакамітым беларускім скульптарам З.Азгура

5-6 класы

10.00-11.00

Чарняцова Д.А.

Сліж Н.М.

2.

 

Спартыўныя гульні

1-4 класы

10.30-12.30

Троцкі А.А.

 

3.

Экскурсія “Літавец – сястра Хатыні”, прысвечаная 80-годдзю Дзяржынскага раёна

1-9 класы

9.00-12.00

Халадзінская А.У.

Шалыгіна Т.А.

Какашынская Ю.А.

4.

Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка

1-9 класы

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

5.

Кансультацыі, сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі

1-9 класы

9.00-10.00

Класныя кіраўнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

6.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

7.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

8.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

9.

Пасяджэнне Дзіцячай палаты раённага савета БРПА на базе ДУА “Сярэдняя школа № 2 г.Дзяржынска”

Члены БРПА

10.00-12.00

Грыцкевіч І.А.

 

Работа ў соцыуме

10.

Таварысцкая сустрэча па футболу/валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-19.30/

19.40-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

24.12.2023 Дзень сям'і

развернуть

24 снежня шосты школьны дзень

Дзень сям’і

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Сустрэчы і кансультацыі з законнымі прадстаўнікамі

1-9 класы

10.00-13.00

класныя кіраўнікі

2.

Пазнавальныя гульні, конкурсы, гутаркі “Мае бяспечныя канікулы”

1-9 класы

9.00-10.00

класныя кіраўнікі

 

3.

Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка

1-9 класы

9.00-12.00

класныя кіраўнікі

4.

Спартыўныя гульні

1-9 класы

11.00-12.00

Троцкі А.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Майстар-клас “Елочка-прыгажуня”

БРПА

БРСМ

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

17.12.2022 Дзень працоўнага выхавання і прафарыентацыі

развернуть

17 снежня шосты школьны дзень

Дзень працощнага выхавання и прафарыетацыйная субота

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Літаратурная гасцёўня, святочная праграма “Калядкі”

1-4 класы

9.30-10.30

Шалыгіна Т.А.

2.

Плаванне на базе ДУА “Гімназія г.Дзяржынска”

3-4 класы

10.30-12.30

Троцкі А.А.

 

3.

Выстава падарункаў і сувеніраў, прысвечаных тыдню працоўнага навучання

1-9 класы

10.00-11.00

Халадзінская А.У.

Грыцкевіч І.А.

Кулікоўская Т.Ф.

 

4.

Віртуальнае падарожжа “Мінская епархія: дзе вучаць на святароў?”

8-9 класы

9.00-10.00

Іванова А.М.

5.

Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка

1-9 класы

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

6.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

7.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

8.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

9.

Піянерскі квіз

Члены БРПА,

члены БРСМ

10.00-12.00

Грыцкевіч І.А.

 

Работа ў соцыуме

10.

Таварысцкая сустрэча па валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

10.12.2022 Дзень здаровага ладу жыцця

развернуть

10 снежня шосты школьны дзень

Дзень здаровага ладу жыцця

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Конкурсная праграма “Вясёлыя ўрокі здароўя”

1-4 класы

9.00-10.30

Яфрэмава В.Л.

Шаўко Л.Л.

2.

Плаванне на базе ДУА “Гімназія г.Дзяржынска”

3-4 класы

10.30-12.30

Троцкі А.А.

 

3.

Дайджэст “Мы супраць наркотыкаў”

7-9 класы

10.00-11.00

Іванова А.М.

 

4.

Спаборніцтва “Вясёлыя старты”

5-6 класы

10.30-12.00

Сліж Н.М.

5.

Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка

5-8 класы

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

6.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

7.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

8.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

9.

Рыхтаванне да Святаў, конкурсаў

Члены БРПА,

члены БРСМ

10.00-12.00

Грыцкевіч І.А.

 

Работа ў соцыуме

10.

Таварысцкая сустрэча па валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

03.12.2022 Дзень патрыятычнага выхавання

развернуть

3 снежня шосты школьны дзень

Патрыятычнае выхаванне

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Экалагічная гульня “Сябры птушак”

1-2 класы

09.00-10.00

Шалыгіна Т.А.

2.

Плаванне на базе ДУА “Гімназія г.Дзяржынска”

3-4 класы

10.30-12.30

Троцкі А.А.

 

3.

Дайджэст “Мая краіна-мой лёс”

5-6 класы

10.00-11.00

Чарняцова Д.А.

 

4.

Турнір знаўцаў “Героі Дзяржыншчыны”

6-8 класы

9.00-10.00

Сліж Н.М.

5.

Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка

5-8 класы

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

7.

Наведванне дзяржаўнай установы “Гісторыка-краяведчы музей г.Дзяржынска” выстава “Вялікай Айчынная вайна на Дзяржыншчыне”

9 клас

11.00-12.00

Халадзінская А.У.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

8.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

9.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

10.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

11.

Рыхтаванне да Святаў, конкурсаў

Члены БРПА,

члены БРСМ

10.00-12.00

Грыцкевіч І.А.

 

Работа ў соцыуме

12.

Таварысцкая сустрэча па валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

26.11.2022 Дзень сям'і

развернуть

26 лістапада шосты школьны дзень

Дзень сям’і

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі (кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў)

1-9 класы

09.00-11.00

Настаўнікі-прадметнікі

2.

Плаванне

3-4 класы

10.30-12.30

Троцкі А.А.

Шаўко Л.Л.

3.

Дайджэст “Каляндар сямейных святаў”

1-2 класы

10.00-11.00

Яфрэмава В.Л.

 

4.

Круглы стол “Малая Радзіма – куток, куды хачу вяртацца”

5-6 класы

9.00-10.00

Чарняцова Д.А.

5.

Інфармацыйны цэнтр, бібліятэка

7-9 класы

9.00-12.00

Класныя кіраўнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Рыхтаванне да Святаў, конкурсаў

Члены БРПА,

члены БРСМ

10.00-12.00

Грыцкевіч І.А.

 

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

19.11.2023 Працоўнае выхаванне і прафарыентацыя

развернуть

19 лістапада шосты школьны дзень

Дзень працоўнага выхавання і прафарыентацыі

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Прававы дайджэст “Я-грамадзянін Рэспублікі Беларусь”

8-9 класы

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Круглы стол “Мае правы і абавязкі: я адказны за сваё жыццё і лёс”

5-8 класы

9.00-10.00

Шалыгіна Т.А.

 

3.

Дайджэст “Спецыяльнасці юрысспрудэнцыі”

 

9 клас

10.00-11.00

Іванова А.М.

4.

Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка

1-9 класы

9.00-12.00

класныя кіраўнікі

5.

Навучальны занятак роўны навучае роўнага “Навыкі турыста-пачаткоўца”

1-9 класы

11.00-12.00

Троцкі А.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Пасяджэнне Дзіцячага парламенту

БРПА

БРСМ

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

12.11.2022 Дзень здаровага ладу жыцця

развернуть

12 лістапада шосты школьны дзень

Здаровы лад жыцця

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Шахматны турнір

1-4 класы

10.00-11.00

Троцкі А.А.

Шаўко Л.Л.

2.

Звонкі мяч (баскетбольная сустрэча)

5-6 класы

9.00-10.00

Троцкі А.А.

3.

Віктарына “бяспечныя паводзіны ў зімовы перыяд”

1-4 класы

10.00-11.00

Шаўко Л.Л.

Яфрэмава В.Л.

4.

Калаж “Мы супраць шкодных звычак”

7-9 класы

9.00-11.00

Сліж Н.М.

5.

Матэматычны турнір. Падвядзенне вынікаў тыдня матэматыкі

7-9 класы

11.00-12.00

Іванова А.М.

6.

Работа інфармацыйнага цэнтра

4-9 класы

10.00-11.00

класныя кіраўнікі

7.

Чытаем разам (бібліятэка)

1-9 класы

9.00-13.00

бібліятэкар

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

29.10.2022 Традыцыі роднага краю

развернуть

29 верасня шосты школьны дзень

Традыцыи майго краю

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Пазнавальныя гульня  “Традыцыі майго краю”

1-4 класы

10.00-11.00

Шалыгіна Т.А.

2.

Круглы стол “Гонар маёй сям’і: абаронцы Айчыны ў гады Вялікай Айчыннай вайны”

5-6 класы

9.00-10.00

Сліж Н.М.

3.

Спартыўны квэст “Вялікія спартсмены маёй краіны”

7-9 класы

9.00-11.00

Іванова А.М.

Кулікоўская Т.Ф.

4.

Сяброўская гульня ў баскетбол

7-9 класы

11.00-12.00

Троцкі А.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

22.10.2022 День працоўнага і прафарыентацыі

развернуть

22 верасня шосты школьны дзень

Дзень працоўнага выхавання і прафарыентацыйная субота

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Акцыя “Утульны двор”

1-9 класы

10.00-11.00

Троцкі А.А.

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Гутарка “Кібербяспека. Бяспека ў сетцы Інтэрнет”

1-6 класы

9.00-10.00

Шаўко Л.Л.

Яфрэмава В.Л.

3.

Дайджэст “Прафесіі грамадскага харчавання”

майстар-клас “Цырымонія гарбаты. Самавар як утульнасць хаты”

8-9 класы

9.00-11.00

Іванова А.М.

Кулікоўская Т.Ф.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Пасяджэнне Савета Дзіцячага раённага парламента

Члены БРПА,

члены БРСМ

10.00-12.00

Грыцкевіч І.А.

 

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па валейболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

День семьи

15.10.2022
развернуть

 15 кастрычніка шосты школьны дзень

Дзень сям’і

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі (кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў, бацькоўскія ўніверсітэты)

1-9 класы

9.00-12.00

настаўнікі-прадметнікі

2.

Спартакіяда “Маці, тата, я -  спартыўная сям’я”

1-4 класы

10.00-11.00

Троцкі А.А.

Шалыгіна Т.А.

3.

Віктарына “Традыцыі маёй сям’і”

5-6 класы

10.00-11.00

Чарняцова Д.А.

4.

Круглы стол “Кім быць: мой вольны выбар?”

8-9 класы

11.00-12.00

Іванова А.М.

5.

Акцыя “Утульны двор”

1-9 класы

09.00-12.00

класныя кіраўнікі

6.

Першы этап рэспубліканскай прадметнай алимпіяды (гісторыя, геаграфія, матэматыка)

8-9 класы

9.00-11.00

Халадзінская А.У.

Кулікоўская Т.Ф.

Іванова А.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Пасяджэнне Савета Дзіцячага раённага парламента

Члены БРПА

Члены БРСМ

10.00-12.00

Грыцкевіч І.А.

 

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

08.10.2022

08.10.2022
развернуть

 8 кастрычніка шосты школьны дзень

Дзень здаровага ладу жыцця

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Прагляд відэаролікаў па фарміраванню ЗЛЖ з гутаркай, калаж “Я і маё харчавання”

1-4 класы

10.00-11.00

Яфрэмава В.Л.

Шаўко Л.Л.

2.

Футбольная сустрэча “Вясёлы мяч”

7 клас

11.00-12.00

Троцкі А.А.

3.

Дайджэст “Прафесіі медыцыны і фармацэўтыцы”

8-9 класы

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.00

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Пасяджэнне Дзіцячай палаты раённага Савета грамадскага аб’яднання “Беларуская рэспубліканская піянерская арганізацыя” (на базе СШ № 2 г.Дзяржынска)

Члены БРПА

10.00-12.00

Грыцкевіч І.А.

 

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

2.

Пасяджэнне раённага клуба рэдактараў

(на базе СШ № 2 гюДзяржынска)

галоўны рэдактар школьнай газеты

11.00-12.00

Сліж Н.М.

свернуть

День патриотического воспитания

01.10.2022
развернуть

01 кастрычніка шосты школьны дзень

Дзень патрыятычнага выхавання

                                                                                        

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Акцыя “Забота” (наведванне ветэранаў педагагічнай працы) актывісты БРПА

2,4 класы

11.00-12.00

Шалагіна Т.А.

Яфрэмава В.Л.

2.

Акцыя “Абяліск” добраўпарадкаванне помнікаў аг.Томкавічы і в.Пабеднае

5-6 класы

11.00-12.00

Сліж Н.М.

Чарняцова Д.А.

3.

Віктарына “Адкуль пайшлі назвы вуліц маёй Дзяржыншчыны?”

1-4 класы

9.00-10.00

Шалыгіна Т.А.

4.

Работа інфармацыйнага цэнтра

3-9 класы

9.00-12.00

настаўнікі

5.

Наведванне школьнага этнаграфіччнага музея “Мой родны кут”

5-9 класы

10.00-11.00

Сліж Н.М.

Чарняцова Д.А.

6.

Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадметам “Працоўнае навучанне (юнакі)”, “Руская мова”, “Руская літаратура”, “Біялогія”

8-9 класы

9.00-11.00

Вялічка І.І.

Халадзінская А.У.

Вяткіна В.С.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.00

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Акцыя  “Школьны агарод”

Члены БРПА

11.00-12.00

 

Кулікоўская Т.Ф.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

Дзень сям'і

24.09.2022
развернуть

24 верасня шосты школьны дзень

Дзень сям’і

                                                                                        

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Сустрэчы з законнымі прадстаўнікамі вучняў (кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў, бацькоўскія ўніверсітэты)

1-9 класы

9.00-12.00

Троцкі А.А.

Чарняцова Д.А.

Шаўко Л.Л.

Яфрэмава В.Л.

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Наведванне школьнага музея “Мой родны кут”

1-5 класы

10.00-11.00

Чарняцова Д.А.

Шаўко В.Л.

3.

Віктарына “Пазнай традыцыі сваёй краіны”

1-4 класы

9.00-10.00

Чарняцова Д.А.

Шаўко В.Л.

Яфрэмава В.Л.

4.

Віртуальнае падарожжа “Мая Радзіма”

5-9 класы

10.00-11.00

Кулікоўская Т.Ф.

5.

Работа інфармацыйнага цэнтра

3-9 класы

9.00-12.00

настаўнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

9.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Акцыя  “Школьны агарод”

Члены БРПА

11.00-12.00

 

Кулікоўская Т.Ф.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

17 верасня День народного единства

развернуть

17 верасня шосты школьны дзень

Дзень народнага адзінства

                                                                                        

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Дайджэст “Мая прафесійная будучыня”

9

11.00-12.00

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Круглы стол “Прафесія маіх бацькоў”

1-4

9.00-11.00

Шалыгіна Т.А.

3.

Квест-гульня “Калейдаскоп прафесій”

8

11.00-12.00

Іванова А.М.

4.

Квэст – гульня “Адзінства ў нас”

5-9

10.00-11.00

Кулікоўская Т.Ф.

Іванова А.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

1-4

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

6-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

1-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Акцыя  “Абеліск”, прысвечаная Дню народнага адзінства

Члены БРПА

11.00-12.00

Троцкі А.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

10.09.2023 Дзень здаровага ладу жыцця

развернуть

10 верасня шосты школьны дзень

Дзень здаровага ладу жыцця

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Спартландыя “Здаровы я – здаровая сям’я”

1-5 класы

11.00-12.00

Сліж Н.М.

Троцкі А.А.

2.

Квэст – гульня “У здаровым целе-здаровы дух”

1-4 класы

9.00-10.00

Шаўко Л.Л.

 

3.

Акцыя “Вітаміны з градкі”

 

8 -9 клас

9.00-11.00

Кулікоўская Т.Ф.

4.

Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка

1-9 класы

9.00-12.00

класныя кіраўнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Акцыя “Школьны агарод”

БРПА

БРСМ

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

03.09.2022 Дзень беларускай пісьменнасці

развернуть

3 верасня шосты школьны дзень

Дзень беларускай пісьменнасці

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Выстава, прысвечаная Дню беларускай пісьменнасці

1-9 класы

9.00-13.00

Сліж Н.М.

2.

Завочнае падарожжа “Як да нас прыйшла кніга”

1-4 класы

10.00-11.00

Шалыгіна Т.А.

 

3.

Дайджэст “Беларускія першадрукары”

 

5-6 клас

9.00-10.00

Чарняцова Д.А.

4.

Інфармацыйны цэнтр. бібліятэка

1-9 класы

9.00-12.00

Сліж Н.М.

Чарняцова Д.А.

5.

Наведванне сельскай і школьнай бібліятэкі “Кніга ў нашым жыцці”

7-9 класы

11.00-12.00

Чарняцова Д.А.

Сліж Н.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Экалагічны экспрэс

5-9

10.00-11.35

Кулікоўская Т.Ф.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Гульнёвыя віды спорту”

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3.

Настольны тэніс

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

Работа грамадскіх аб’яднанняў

1.

Акцыя “Школьны агарод”

БРПА

БРСМ

10.00-11.00

Грыцкевіч І.А.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

 

свернуть

21 мая - Дзень турызма

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Краязнаўчы круіз “Край, у якім я жыву”

5-9

11.00-13.00

Троцкі А.А.

Сляпчук Т.М.

2.

Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі

1-9

11.00-13.00

настаўнікі-прадметнікі

 

3.

Акцыя “Зялёны дысант” (пасадка кветак, гародніны)

5-9

9.00-11.00

Кулікоўская Т.Ф.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Аб’яднанне па інтарэсах

English is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

3.

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

4.

Настольны тэніс

1-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

5.

Турнір шахматы і шашкі

1-4

10.00-11.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Падрыхтоўка да святкавання “Апошні званок”

Члены БРПА

9.00-11.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

7 мая Мы-патрыёты сваёй Радзімы

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Баскетбол. Сустрэча сяброў.

5-9

11.00-13.00

Троцкі А.А.

2.

Квэст-гульня “Мая Беларусь”

5-9

9.00-11.00

Кулікоўская Т.Ф.

3.

Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі

1-9

11.00-13.00

настаўнікі-прадметнікі

Сляпчук Т.М.

Кулікоўская Т.Ф.

Шаўко Л.Л.

Яфрэмава В.Л.

4.

Творчая майстэрня “Паштоўка да 9 мая”

1-2

9.00-11.00

Шалыгіна Т.А.

5.

Акцыя “Зялёны дысант”

3-4

9.00-11.00

Іванова А.М.

6.

Падрыхтоўка да раённага этапу Рэспубліканскага конкурса юных чытальнікаў “Жывая класіка”

6-9

9.00-11.00

Мацвеева Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Аб’яднанне па інтарэсах

English is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

3.

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

4.

Настольны тэніс

1-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

5.

Турнір шахматы і шашкі

1-4

10.00-11.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Марафон “#Піянер DZR. На ўсе 100”

Члены БРПА

11.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

2 мая Перамога герояў жыве ў нашых сэрдцах

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Піянербол. Сустрэча сяброў

5-9

11.00-13.00

Троцкі А.А.

2.

Гульня “Я – піянер сваёй краіны

5-9

9.00-11.00

Мацвеева Г.А.

Сляпчук Т.М.

3.

Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі

1-9

11.00-13.00

настаўнікі-прадметнікі

Сляпчук Т.М.

Кулікоўская Т.Ф.

Шаўко Л.Л.

Яфрэмава В.Л.

4.

Пазнавальнае мерапрыемства "Упрыгожым Радзіму кветкамі"

 

3-4

9.00-11.00

Шаўко Л.Л.

Яфрэмава В.Л.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Аб’яднанне па інтарэсах

English is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

3.

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

4.

Настольны тэніс

1-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

5.

Турнір шахматы і шашкі

1-4

10.00-11.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Піянерская гульня

Члены БРПА

11.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

30 красавіка Перамога герояў жыве ў нашых сэрдцах

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Раённая ваенна-патрыятычная гульня "Арлёнак"

8-9

11.00-13.00

Троцкі А.А.

2.

Экалагічная гадзіна “Чарнобыль – наш боль”

5-9

10-11.00

Кулікоўская Т.Ф.

3.

Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі

1-9

11.00-13.00

настаўнікі-прадметнікі

Сляпчук Т.М.

Кулікоўская Т.Ф.

Шаўко Л.Л.

Яфрэмава В.Л.

4.

Крос “Зелень садоў аграгарадка”

1-4

9.00-11.00

Шаўко Л.Л.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Аб’яднанне па інтарэсах

English is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

3.

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

4.

Настольны тэніс

1-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

5.

Турнір шахматы і шашкі

1-4

10.00-11.00

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Конкурс экалагічных лістовак “Зберажом наш дом”

Члены БРПА

11.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

23 красавіка Дзень навядзення парадку на зямлі

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Настольны тэніс

1-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

2

Турнір шахматы і шашкі

1-4

10.00-11.00

Троцкі А.А.

3

Прафілактыка шкодных звычак і здаровы лад жыцця “Дуэтам супраць тытуню”

5-9

10.00-12.00

Іванова А.М.

4

Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі

1-9

9.00-11.00

Настаўнікі-прадметнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

2

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

3

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Экалагічная гульня “Сябры лесу”

Члены БРПА

11.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

16 красавіка Гісторыя маёй краіны-маё жыццё

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1.

Настольны тэніс

1-9

9.00-10.00

Троцкі А.А.

2.

Турнір шахматы і шашкі

1-4

10.00-11.00

Троцкі А.А.

3.

Гульня: Шчаслівы выпадак: вясновыя святы беларусаў

5-9

10.00-11.00

Мацвеева Г.А.

Шалыгіна Т.А.

4.

Раённыя алімпіяды “Алімпіядныя надзеі”

4-8

9.00-14.00

Бельская Ю.Г.

Грамыко А.А.

Іванова А.М.

5.

Рэспубліканскі суботнік

1-9

11.00-13.00

усе члены калектыву

6.

Экскурсія ў музей “Скарбы роднага краю”

1-9

9.00-11.00

Сляпчук Т.М.

 

7.

Пасхальныя :традыцыі беларусаў

5

11.00-12.00

Мацвеева Г.А.

Шалыгіна Т.А.

8.

Кансультацыі, індывідуальныя сустрэчы настаўнікаў-прадметнікаў з бацькамі

1-9

9.00-11.00

настаўнікі-прадметнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1.

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

2.

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

3.

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1.

Рэспубліканскі суботнік

Члены БРСМ

11.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1.

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

9 красавіка Па старонкам гісторыі Вялікай Айчыннай вайны

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Турнір шахматы і шашкі

1-4

10.00-11.00

Троцкі А.А.

2

Квэст “Па старонках гісторыі Вялікай Айчыннай вайны”

5-9

10.00-12.00

Грамыка А.А.

3

Раённыя алімпіяды “Алімпіядныя надзеі”

4-8

8.00-14.00

Кулікоўская Т.Ф.

Мацвеева Г.А.

4

Спартыўнае свята “Вясёлыя старты”

1-4

11.00-12.00

Троцкі А.А.

Яфрэмава В.Л.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

1-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

3

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Раённая піянерская субота

 

Члены БРПА

9.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

2 красавіка Дзень працы

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Экскурсія “Ваколіцы роднай вёскі”

1-4

10.00-12.00

Шалыгіна Т.А.

2

Агульнашкольны суботнік

5-9

9.00-10.00

Сляпчук Т.М.

3

Раённыя спабортніцтвы па ЮІД

6-8

8.00-13.00

Кулікоўская Т.Ф.

4

Падрыхтоўка да раённых алімпіяд

5-9

10.00-12.00

Настаўнікі прадметнікі

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

5

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Аперацыя “Абеліск”

 

Члены БРПА

11.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

26 сакавіка Дзень экскурсій

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Экскурсія на ААТ "БелАЗ"

3-9

8.00-14.00

Сляпчук Т.М.

2

Вясеннія забавы чакаюць нас  

5-9

9.00-11.00

Іванова А.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

5

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Аперацыя “Абеліск”

 

Члены БРПА

11.00-12.00

Іванова А.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

19 сакавіка Дзень бяспечных паводзін

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Гульня-падарожжа

“Бяспека пешахода вясной”

1-4

9.00-10.00

Шаўко Л.Л.

2

Круглы стол “Бяспечная вясна”

5-9

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

3

Раённыя спабортніцтвы па турысцка-прыкладному мнагобор’ю у тэхніцы пешшага турызму

5-9

8.30-14.00

Троцкі А.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

2

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

3

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Паседжанне Дзіцячага раённага парламента

Члены БРПА

8.30-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

7 сакавіка Дзень прыроды

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Экскурсія “Вясны жаданыя прыкметы”

1-4

10.00-11.00

Шалыгіна Т.А.

2

Свята “Гуканне Вясны”

5-9

9.30-11.00

Мацвеева Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

5

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Піянерская анлайн субота

 

Члены БРПА

11.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

5 сакавіка Дзень здаровага ладу жыцця

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Конкурсна- гульнявая праграма “Вясёлы ўрок здароўя”

1-4

9.00-10.00

Яфрэмава В.Л.

2

Круглы стол “Шкодныя звычкі”

5-9

9.00-10.00

Грамыка А.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

5

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Аперацыя “Абеліск”

Члены БРПА

11.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

26 лютага Дзень Абаронца Айчыны

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Спартландыя “Тата і я спартыўная сямя”

1-4

9.00-10.00

Шаўко Л.Л.

2

Конкурсная праграма  прысвечаная Дню абаронца Айчыны

5-9

9.00-10.30

Кулікоўская Т.Ф.

 

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

5

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Удзел у рэспубліканскай акцыі "Да абароны Айчыны гатовы!”

Члены БРПА

10:30-11.30

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

19 лютага Дзень здароўя

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Майстар- клас “Сюрпрыз для таты”

1-4

9.00-10.00

Какашынская Ю.А.

2

Відэалекторый “Здаровы лад жыцця”

5-9

9.00-10.00

Іванова А.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

5

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Аперацыя “Абеліск”

Члены БРПА

11.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

12 лютага Дзень прафарыентацыі

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Гульня “Калейдаскоп прафесій”

1-4

9.00-10.00

Шалыгіна Т.А.

2

Круглы стол “Прафесіі нашых бацькоў”

5-9

9.30-11.00

Мацвеева Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Аб’яднанне па інтарэсах

Englih is fun

1-2

9.00-9.45

Жукоўская Т.М.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Прырода і фантазія”

1-4

10.00-10.45

Жукоўская Т.М.

5

Аб’яднанне па інтарэсах “Краіна скарбаў”

1-4

11.00-11.45

Жукоўская Т.М.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Піянерская анлайн субота запрашае!

Члены БРПА

10.00-11.30

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

5 лютага Дзень краязнаўства

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

 Віктарына

“Старонкамі роднага краю”

1-4

10.00-11.30

Яфрэмава В.Л.

2

Музейны ўрок

“Сцяжынкамі Дзяржыншчыны”

5-9

9.00-11.00

Грамыка А.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Аперацыя “Абеліск”

Члены БРПА

11.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

29 студзеня Дзень Здаровага ладу жыцця

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Гульня “Мы за здаровы лад жыцця”

1-4

10.00-11.00

Шаўко Л.Л.

2

Віктарына “Падарожжа ў краіну здароўя”

5-9

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

3

Прафарыентацыйная субота

8-9

10.00-12.00

Грамыка А.А.

4

Анкетаванне + семінар

“Я люблю сваё жыццё”

7-9

12.00-13.00

Халадзінская А.У.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Раённае паседжанне Дзіцячага раённага парламента

Члены БРПА

10.00-12.00

Яфрэмава В.Л.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

21 студзеня Дзень праў і абавязкаў

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Круглы стол “Маю права на…”

1-4

10.00-11.00

Какашынская Ю.А.

2

Гульня “Чалавек+Грамадзянін = Адказнасць”

5-9

9.00-10.00

Іванова А.М.

3

Анлайн вебінар “Разам у будучыню” з Мінскім радыётэхнічным коледжам

8-9

10.00-11.30

Грамыка А.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Акцыя “Прыбяром снег разам”

Члены БРПА, БРСМ

11.30-12.30

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

15 студзеня Дзень здароўя

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Гульня- падарожжа

“Горад здароўя”

1-4

10.00-11.00

Шалыгіна Т.А.

2

Старт акцыі

“Міншчына спартыўная. Зіма”

1-4

11.00-12.00

Троцкі А.А.

3

Літаратурная гасцёўня

“Зімовы альбом”

5-9

10.00-11.00

Мацвеева Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Піянерская анлайн субота запрашае!

Члены БРПА

10.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

18 снежня Дзень творчасці

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Майстар класс па вырабу ёлачных упрыгожванняў

“Хутка, хутка Новы год!”

1-4

10.00-11.00

Какашынская Ю.А.

2

Работа Майстэрні Дзеда Мароза

5-9

10.00-11.00

Іванова А.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Рэпетыцыя да навагодніх святаў

5-9

9.00-10.00

Сляпчук Т.М.

2

Удзел у раённым этапе

 “Піянерскі квіз”

Члены БРПА

10.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

11 снежня Дзень бяспечных паводзін

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Гульня-падарожжа

“Бяспека пешахода зімой”

1-4

9.00-10.30

Шаўко Л.Л.

2

Круглы стол “Бяспечная зіма”

5-9

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Яфрэмава В.Л.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Піянерская анлайн субота запрашае!

Члены БРПА

10.00-11.00

Сляпчук Т.М.

2

Работа майстэрні Деда Мароза

Члены БРПА

11.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

4 снежня Дзень здароўя

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Квэст-гульня “Чырвоныя шчочкі”

1-4

9.00-10.30

Яфрэмава В.Л.

2

Калейдаскоп карысных саветаў

“100 саветаў для здароўя”

5-9

10.00-11.00

Грамыка А.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Чэмпіянат школы па настольнаму тэнісу

5-9

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Работа “Майстэрні Деда Мароза”

Члены БРПА

11.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

27 лістапада Дзень прафілактыкі СНІДу

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Спартландыя “Мы за здаровы лад жыцця”

1-4

10.00-11.00

Шаўко Л.Л.

2

Відэалекторый

“Асцярожна! СНІД!”

5-9

9.00-10.00

Іванова А.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

2

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

3

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Падрыхтоўка да акцыі “Чырвоная стужка”

Члены БРПА

10.00-11.30

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

20 лістапада Дзень сельска-гаспадарчых прафесій

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Круглы стол “Парфесіі маіх бацькоў”

 

1-4

10.00-11.00

Шалыгіна Т.А.

2

Гульня “Знаўцы сельскай гаспадаркі”

5-9

9.30-10.30

Мацвеева Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Шалыгіна Т.А.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Удзел у анлайн пасяджанні дзіцячага раённага парламента

Члены БРПА

10.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

13 лістапада Дзень прававых ведаў

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Інтэлектуальны бой “Я маю права на…”

1-4

10.00-11.00

Шаўко Л.Л.

2

Пазнавальна-гульнявая праграма

“Я грамадзянін Рэспублікі Беларусь”

5-9

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

3

Паездка па маршруту Томкавічы- Мінск – Барысаў – Мінск - Томкавічы

7-9

7.00-18.00

Дым В.В.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Яфрэмава В.Л.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Піянерская анлайн субота

Члены БРПА

10.00-12.00

Сляпчук Т.М.

2

Акцыя “Наш піянерскі труд табе, Айчына!”

Члены БРПА

12.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

30 кастрычніка Дзень бяспечных паводзін

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Гульня-падарожжа “Бяспека пешахода”

1-4

10.00-11.00

Яфрэмава В.Л.

2

Круглы стол “Бяспечная восень”

5-9

9.00-11.00

Грамыка А.А.

3

Экскурсія па маршруту Томкавічы – Мінск

(“Музей гісторыі горда Мінска”)

5

9.00-16.00

Мацвеева Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Шалыгіна Т.А.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Аперацыя “Абеліск”

Члены ГА “БРПА”

11.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

23 кастрычніка Дзень прававых ведаў

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Інтэлектуальны турнір “Культура паводзін у грамадскіх месцах”

1-4

10.00-11.00

Шалыгіна Т.А.

2

Квэст-гульня “Кола Феміды”

5-7

9.00-10.30

Мацвеева Г.А.

3

Відэалекторый “Ад прававой пісьменнасці– да грамадзянскай адказнасці”

8-9

9.00-10.00

Дым В.В.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Шалыгіна Т.А.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Удзел у выбары актыву

Дзіцячага раённага парламента

Члены БРПА

10.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

16 кастрычніка Дзень працы

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Выстава малюнкаў

“Праца на зямлі – гэта гонар!”

1-4

9.00-11.00

Грамыка А.А.

2

Працоўны дэсант “Чысціня вакол нас”

5-9

10.00-12.00

Іванова А.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Яфрэмава В.Л.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Акцыя “Абеліск”

Члены БРПА

12.00-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

9 кастрычніка Дзень маці

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Творчая майтэрня “Падарунак для матулі”

1-4

9.00-11.00

Шаўко Л.Л.

2

Круглы стол “ Сямейныя каштоўнасці”

5-9

11.00-12.00

Грамыка А.А.

3

Экскурсія з наведваннем Слуцка, Мікашэвіч

3-9

8.00-17.00

Дым В.В.

Мацвеева Г.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Шаўко Л.Л.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

8.00-8.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Піянерская анлайн субота запрашае!

5-9

10.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

2 кастрычніка Дзень Настаўніка

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Творчая майстэрня “Табе, Настаўнік, прысвячаем”

1-4

9.00-11.00

Яфрэмава В.Л.

2

Круглы стол “Прафесія – настаўнік!”

5-9

10.00-11.00

Грамыка А.А.

3

Наведванне рэспубліканскай выставы-конкурсу дэкаратыўна-прыкладной творчасці

 “Чароўныя ўзоры” г.Мінск

5

9.00-16.00

Шылыгіна Т.А.

Мацвеева Г.А.

4

Велаэкскурсія па маршруту Томкавічы-Станькава - Томкавічы

6-8

9.00-13.00

Дым В.В.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Яфрэмава В.Л.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Віншаванне ветэранаў педагагічнай працы

Члены БРПА

11.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

25 верасня Дзень турызму

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Краязнаўчая віктарына “Мая вялікая малая Радзіма”

1-4

10.00-11.00

Шалыгіна Т.А.

2

Турыстычны квэст “Мы – турысты”

5-9

10.00-11.00

Мацвеева Г.А.

3

Турыстычны паход па Сталбцоўскім раёне

8-9

 

Дым В.В.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Шалыгіна Т.А.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1

Аперацыя “Абеліск”

Члены БРПА

9.00-10.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

18 верасня Дзень кнігі

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Пазнавальна-забаўляльная гульня “Дом, дзе жывуць кнігі”

1-4

10.00-11.00

Грамыка А.А.

2

Віктарына “Падарожжа ў свет кніг”

5-8

9.00-10.00

Іванова А.М.

3

Велаэкскурсія

 “Станькава гістарычнае”

5-9

8.30-15.00

Дым В.В.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Грамыка А.А.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1

Удзел у паседжанні раённага Дзіцячага парламета

Члены БРПА

8.30-13.00

Сляпчук Т.М.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

11 верасня Дзень ГА “БРПА”

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Конкурс малюнкаў "Сябруюць дзеці на планеце» да Дня нараджэння БРПА

1-4

10.00-11.00

Шаўко Л.Л.

2

Квэст гульня “Падарожжа ў краіну Піянерыю”      

1-4

9.00-10.00

Кулікоўская Т.Ф.

3

Піянербол  “Гуляюць усе”

5-9

11.00-12.00

Троцкі А.А.

Факультатыўныя заняткі

1

Вольны час у

 інфармацыйным цэнтры

Па запыту

(платна)

9.00-12.00

Сляпчук Т.М.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Шаўко Л.Л.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Урачыстае збор

5-9

10.00-11.00

Сляпчук Т.М.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1

Дзень адкрытых дзвярэй у цэнтры турызма і краязнаўства

 

10.00-13.00

Дым В.В.

Работа ў соцыуме

1

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть

4 верасня Дзень здароўя

развернуть

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час

Адказны

Мерапрыемтва дня

1

Паход па ваколіцах вёскі “Мая вялікая малая Радзіма”

1-4

10.00-12.00

Яфрэмава В.Л.

2

Старт акцыі “Міншчына спартыўная. Восень”

5-8

11.00-13.00

Троцкі А.А.

3

Свая гульня прысвечаная дню беларускага пісьменства

5-9

10.00-11.00

Грамыка А.А.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

1

Гульнёвыя віды спорту

1-4

9.00-9.45

Яфрэмава В.Л.

2

Настольны тэніс

5-8

9.00-9.45

Троцкі А.А.

3

Экалогія і навакольнае асяроддзе

7-9

10.00-10.45

Кулікоўская Т.Ф.

4

Гульнёвыя віды спорту

5-9

10.00-10.45

Троцкі А.А.

Работа дзіцячых аб’яднанняў

1

Пасяджэнне актыву

Члены БРПА

9.00-10.00

Сляпчук Т.М.

Удзел у раённых мерапрыемствах

1

Удзел у раённым метадычным паседжанні

 

10.00-13.00

Дым В.В.

Работа ў соцыуме

1

Эскурсія ў Нацыянальную бібліятэку Беларусі

8-9

11.00-16.00

Сляпчук Т.М.

 

Таварысцкая сустрэча па футболу

Выпускнікі, жыхары мікрараёна

18.00-21.10

Троцкі А.А.

свернуть